Turneu de tenis organizat de CSM Oradea

CSM Oradea organizează Cupa de Iarnă la tenis de câmp. Evenimentul se va desfășura între 30 ianuarie și 2 februarie, la terenurile din vecinătatea Arenei Antonio Alexe.

Competiția este organizată la următoarele categorii: 10, 12, 14, 16 ani și seniori, atât masculin cât și feminin, probe individuale. 12, 14 ani și seniori la dublu masculin.

Directorul concursului este Nicușor Vașadi, arbitru principal este Elek Benedek, iar medic va fi Marian Flița.

Concursul demarează sâmbătă (30.01), cu începere de la ora 10.

Foto: Roby Boros