Sărbători Fericite!

Cu ocazia Crăciunului, conducerea CSM Oradea, împreună cu sportivii, antrenorii și staff-urile administrative, tehnice și medicale, urează Sărbători Fericite și transmite gânduri pozitive tuturor suporterilor, partenerilor și sponsorilor, colaboratorilor, rivalilor din sportul de performanță!