Clubul Sportiv Municipal Oradea transmite tuturor iubitorilor de sport, sportivilor și antrenorilor, colaboratorilor, partenerilor și sponsorilor, partenerilor de întrecere și tuturor celor care sărbătoresc Crăciunul, cele mai sincere gânduri de bine și Sărbători Fericite.
Activitatea sportivă, prin absolut tot ce semnifică ea, reprezintă o competiție permanentă, care îi provoacă pe practicanți să atingă noi borne, însă competiția se oprește pentru scurt timp. Astfel, tuturor celor enumerați, CSM Oradea le dorește un Crăciun liniștit și plin de căldura celor dragi.
Crăciun Fericit!