Echipa de baschet masculin CSM-U Oradea încheie anul calendaristic 2014, cel mai bun din punct de vedere sportiv în istoria de 11 ani a secției. De asemenea, echipa de polo a încheiat anul pe prima poziție a clasamentului în campionatul național, iar reprezentanții celorlalte secții au continuat să să aducă rezultate notabile.
Pe această cale, conducerea CSM Oradea urează tuturor colaboratorilor, sponsorilor, reprezentanților mass-mediat, suporterilor, partenerilor, sportivilor și antrenorilor un Crăciun Fericit, multă sănătate, succes în plan profesional și personal, respectiv prosperitate în noul an calendaristic.