Bazinul olimpic Ioan Alexandrescu din Oradea va fi închis pe data de 31.05.2025

CSM Oradea anunță faptul că sâmbătă (31.05.2025), bazinul olimpic Ioan Alexandrescu din Oradea va fi închis. Acesta nu va fi disponibil abonaților, întrucât se va desfășura Swimathon 2025.

Așa cum se procedează cu regularitate, toate abonamentele se prelungesc cu o zi ca urmare a acestei situații.

Mulțumim pentru înțelegere!

Citiți și

Componenții echipei CSM Oradea U12 de la secția de polo pe apă înoată pentru Ana la Swimathon 2025