Conferință de presă în organizarea echipei de baschet

Miercuri (25.03), cu începere de la ora 12, la sala de conferințe a Arenei Antonio Alexe din Oradea, se va desfășura o conferință de presă în organizarea echipei de baschet CSM-U Oradea.

La întâlnirea cu reprezentanții mass-media se va discuta despre parcursul echipei în actuala ediție de campionat, precum și despre playoff-ul competiției.

Sunt așteptate toate instituțiile media interesate de activitatea echipei de baschet masculin.