Conferință de presă – secția de baschet. Joi (13.02), orele 10:00, la Arena Antonio Alexe

Joi (13.02), cu începere de la orele 10:00, în sala de conferințe a Arenei Antonio Alexe din Oradea, se va desfășura o conferință de presă în organizarea secției de baschet masculin a CSM Oradea.

La întâlnirea cu reprezentanții mass-media clubul orădean va fi reprezentat de către managerul echipei, Șerban Sere, respectiv jucătorul Titus Nicoară. Principalele subiecte sunt legate de următorul meci și programul imediat următor, dar invitații stau la dispoziția presei pentru orice fel de întrebări cu privire la activitatea echipei de baschet.