Sportivii CSM Oradea au obținut medalia de argint în cadrul Campionatului Național Intercluburi de Tenis pe echipe la categoria 14 ani, masculin și feminin. Evenimentul s-a desfășurat la Centrul Național de tenis.
Componența echipei masculine: Răzvan Aghion, Vladimir Cuc, Christian Teszari, Mihai Lungu.
Componența echipei feminine: Cezara Pencea, Bianca Moise, Anamaria Coroiu, Samira Bouanane și Iana Popovici.
Antrenorii CSM Oradea sunt Ionuț Hodișan, Alexandru Stohor și Lucian Popa.