Anul 2013, unul excelent din punct de vedere sportiv pentru CSM Oradea, se încheie. A fost un an în care principalele secții ale clubului au continuat parcursul ascendent, confirmând dorința de performanță și ambițiile Clubului Sportiv
Municipal din Oradea. Mulțumim tuturor celor care sunt alături de culorile roșu și albastru, că se bucură și suferă alături de noi.
Visăm la un 2014 mai bun, atât din punct de vedere al performanței sportive, cât și ca imagine. Un 2014 care să continue lucrurile pozitive construite și experimentate până în prezent.
La Mulți Ani și un An Nou fericit angajaților, colaboratorilor, partenerilor, sponsorilor, suporterilor, partenerilor de întrecere, reprezentanților mass-media interesați de CSM Oradea. Să ne revedem cu bine în noul an.