Daniel Tudosă nu va juca pentru CSM Oradea în sezonul competițional 2013/14. Sportivul a fost înștiințat de către conducerea clubului că este așteptat la reunire pe data de 2 august însă el nu a dat niciun răspuns că a luat la cunoștință acest lucru.
Deși se află sub contract cu CSM Oradea, Tudosă nu va juca pentru această echipă în sezonul următor. Potrivit unor surse neoficiale, jucătorul s-a stabilit în Statele Unite ale Americii.
În acest moment conducerea CSM Oradea a reintrat pe piață și caută o variantă de înlocuire a jucătorului. Sunt speranțe că noul jucător va semna contractul în cursul acestei săptămâni.
Foto: Manases Sandor (www.sportoldal.ro)