Echipa de handbal se deplasează la Brașov

Sâmbătă (04.10), cu începere de la ora 12, echipa de handbal CSM Oradea susține meciul contând pentru etapa a 4-a în Seria B a Diviziei A – ediția 2014/15. Formația pregătită de către Sebastian Tudor se deplasează la Brașov, pentru confruntarea cu HC Rom Cri din localitate.

CSM are două victorii și o înfrângere la activ. Acesta va fi cel de-al 3-lea joc în deplasare pentru bihoreni în actuala ediție de campionat. În schimb, brașovenii au un punct acumulat în primele trei runde ale noii ediții de campionat.

Meciul se desfășoară în sala D.P. Colibași din localitatea de sub Tâmpa.