Echipa de handbal susține ultimul meci din anul 2014

Echipa de handbal masculin a Clubului Sportiv Municipal Oradea susține ultimul joc oficial în anul calendaristic 2014 la începutul săptămânii următoare. Formația pregătită de către Sebastian Tudor primește vizita formației Universitatea Cluj-Napoca.

Partida opune formațiile clasate pe locurile 2 și 3 în Seria B a celui de-al 2-lea eșalon handbalistic al țării. Cele două echipe sunt despărțite de un singur punct în clasament. CSM-ul are punctaj maxim în partidele de pe teren propriu și cea mai bună defensivă din această serie.

Meciul se dispută la Arena Antonio Alexe, în cursul zilei de luni (15.12), cu începere de la ora 16:00. Accesul publicului este liber.

Foto: Roby Boros