Echipa de polo pe apă se deplasează la Cluj-Napoca

Echipa de polo pe apă CSM Oradea se deplasează la Cluj-Napoca, acolo unde va disputa etapa a 4-a din Superliga Națională – ediția 2021/22. Formația antrenată de către Dorin Costrăș și Ciprian Cîmpianu se duelează cu Poli din localitate.

Programul celor două confruntări:

  • Meciul 1 – Vineri (05.11), ora 19:00
  • Meciul 2 – Sâmbătă (06.11), ora 9:00

Ambele partide se dispută la bazinul UNATC din Cluj-Napoca.

CSM Oradea are șase victorii din tot atâtea partide disputate în actuala ediție de campionat.