CSM Oradea organizează miercuri (21.06), cu începere de la ora 10.30, la baza sportivă Antonio Alexe (terenurile de tenis) o conferință de presă. În cadrul acesteia se vor oferi informații cu privire la turneul memorial de tenis Nagy Balint.
La întâlnirea cu presa, din partea clubului orădean, va participa Nicușor Vașadi – director sportiv.