Semifinalele Superligii Naționale de polo – ediția 2018/19 continuă la Oradea. După dubla victorie obținută la Brașov, în compania Coronei Sportul Studențesc, formația antrenată de Dorin Costrăși și Ciprian Cîmpianu susține Meciul 3 și eventualul Meci 4 la bazinul olimpic Ioan Alexandrescu din Oradea.
Reamintim că CSM Oradea a învins cu 5-3 în Meciul 1, respectiv cu 8-7 în Meciul 2.
Meciul 3 se va desfășura joi (25.04), cu începere de la ora 18:00. Dacă va fi necesar, Meciul 4 se va desfășura vineri (26.04), cu începere de la ora 12:00.
În cazul în care va fi necesară disputarea Meciului 5, acesta se va desfășura cel târziu marți (30.04), la Brașov.
Intrarea la bazinul olimpic Ioan Alexandrescu Oradea este liberă.